Zpět do obchodu

Registrace

Novinky

Elektroskútry bez řidičáku

racceway-logo-pozadiChcete si krátit cestu do zaměstnání či do školy na elektrickém skútru? To že nemáte nemáte řidičák nevadí! Nabízíme Vám elektroskútry bez řidičáku a bez nutnosti jakékoli registrace, žádné papírování, žádné starosti

Elektroskútry bez řidičáku jsou vhodné pro dennodenní běžné pojížďky po městě, dopravu do školy, do práce či na nákupy. Jsou spolehlivé, komfortní a mají extrémně levný provoz, solidní dojezd na jedno nabití a naprosto jednoduchou obsluhu.

Superior Authorized dealer

superior-authorized-dealer-470x140Jsme držiteli oficiálního zastoupení značky SUPERIOR a uspokojíme nejpřísnější požadavky na servis a údržbu kol SUPERIOR.

Nabízíme Vám prodlouženou 3-letou (resp. 5-letou) záruku na rámy SUPERIOR. 3-letá záruka na rámy je poskytována bezplatně. Podmínkou platnosti prodloužené záruky je nutnost kolo alespoň jedenkrát ročně servisovat u nás v autorizovaném servisu SUPERIOR.

Z nové kolekce kol si můžete vybrat u nás na prodejně, na našich www stránkách nebo na webu výrobce: www.superiorbikes.com.

2 položek celkem
Zpět do obchodu