Zpět do obchodu

Registrace

Přestavby na elektrokolo

evbike_logoVýhody přestavbových sad na elektrokolo EVBIKE:

Snadná a rychlá přestavba
Přivezte své obyčejné kolo a my Vám ho předěláme na elektrokolo. Ano, je to tak jednoduché. Využijete své současné kolo a tím ušetříte peníze, ale navíc si můžete vybrat výkon motoru, kapacitu baterie, multifunkční LCD displej a další doplňky.

Vyšší výkon a legislativa
U nás si můžete zvolit motor s vyšším výkonem až do 1000 W dle platné vyhlášky Ministerstva dopravy č. 341/2014. Takovou možnost u kompletních elektrokol nemáte, můžete vybírat pouze do výkonu 250 W. Přestavbové sady EVBIKE jsou tedy plně legální.

Omezení rychlosti na 25 km/h?
Ano, vyhláška to nařizuje, ale mimo pozemní komunikace si můžete rychlost odblokovat. Odblokováním u některých výrobců ztrácíte záruku nebo může stát i několik tisíc korun. U našich sad pro elektrokola si můžete rychlost nastavit přímo na displeji bez zásahu „servisní osoby“ a záruku tím neztratíte.

Dostupné náhradní díly
Zajistíme vám rychlý a efektivní servis včetně náhradních dílů.

Pro koho jsou přestavbové sady na elektrokolo EVBIKE určeny:

Chcete spojit sport se zábavou a aktivně jezdit na kole? Nebo s přáteli, rodinou a dětmi vyrazit na dlouhé výlety bez starostí? Tak elektrifikované kolo od nás může být dobrý pomocník.

Druhy přestavbových sad EVBIKE:

Přestavbové sady na elektrokolo se středovým pohonem (do středové osy kola)

evbike_pohon_stred

Montáž motoru se provádí do rámu místo šlapacího středu. Díky instalaci motoru na střed kola, dosáhneme optimálního těžiště a jízdní vlastnosti nejsou nijak omezeny. Středový motor má až o 35 % delší dojezd, než motor ve výpletu kola. Na výběr máte výkon od 250W do 1000W. Montáže se provádějí na šířku osy v rozmezí 68 – 110 mm dle typu motoru.

Přestavbové sady na elektrokolo s přímým pohonem (do předního nebo zadního kola)

evbike_pohon_primy

Bezkartáčový stejnosměrný motor, který používáme je mírně těžší, ale spolehlivější s delší životností a to především vyšším výkonem a kroutícím momentem než u konkurenčních sad.

Baterie na elektrokolo (rámové, brašnové, nosičové)

evbike_baterie

Baterie je možné umístit místo držáku na lahve, kde získáte ideální rozložení váhy, tak na nosič nad zadní kolo nebo variabilně podle Vašich potřeb. Baterie v brašně je možné vložit i do batohu. Dojezd závisí na hmotnosti jezdce, intenzitě příšlapu, reliéfu terénu, stylu jízdy a typu pohonu. Obecně se však udává 40 až 180 km dle druhu baterie.

Více technických informací najdete www.evbike.cz

Zpět do obchodu